Eu am lucrat cu Pflege în ultimii 6 ani, cu pauze când mi s-au născut nepoții. Sunt foarte mulțumită de ei. Plata a fost mereu la timp, ei ma duc la cazuri, îmi fac asigurare, eu n-am nicio grijă, efectiv. Super faini.
JobPflege - Suntem mereu aici!
JobPflege - Suntem mereu aici!
Eu am lucrat cu Pflege în ultimii 6 ani, cu pauze când mi s-au născut nepoții. Sunt foarte mulțumită de ei. Plata a fost mereu la timp, ei ma duc la cazuri, îmi fac asigurare, eu n-am nicio grijă, efectiv. Super faini.